ליווי עסקים

כמנכ"ל העומד בראש ארגון או חברה אתה מבצע תפקיד בעל משמעות רבה, תפקיד מאתגר מיוחד וייחודיהכל  נושאים עיניהם אליך ומצפים לתשובות בכדי להוביל את הארגון שלך להצלחה אתה נדרש לקבל החלטות רבות בו זמנית ובמהירות תוך כדי הצגת הצלחות עסקיות והשגת יעדיםכל זאת תמיד במקביל לניהול השוטף של המערכתכמנכ"ל עליך למצוא את האיזון בין הכוחות השונים המרכיבים את העסק שלך

ההתמודדות עם לקוחות וספקיםעובדים ומנהלים בארגוןבנקיםמשקיעים וחברות מתחרות במקביל דורשת ממך ליצור סדרי עדיפויות ולהוביל את סדר היום העסקי .

אז מה זה בעצם ליווי עסקים?

ריבוי המשימות והלחץ התמידי מקשים, לעתים, בקבלת תמונה ברורה של מצב הארגון שלך בכל רגע נתוןסוגיות ארגוניות רבותשאלות טכניות והחלטות אדמיניסטרטיביות דחופות דורשות התייחסות ודווקא סוגיות שוליות לכאורה שאינן קשורות לליבת העסקים הן אלו ש"תוקעותאת הארגון שלך מפריעות ומעכבות לא פעם את הישגיך העסקיים.

ליווי עסקי יאפשר לך חשיבה ב"שניים", ארגון מחשבות מהיר וצעידה וממוקדת יותר אל המטרה.

אני מלווה אותך כ"צל" בתפקידךלומדת (מהר) להכיר אותך ואת אופן ניהולךלמעשה הופכת לאדם קרוב אליךאשת סוד ומנטורית עבורךאני יודעת לזהות את היתרונות, למקד אותך ולהתאים לארגון שלך שיטות עבודה מותאמות לאופי הניהול הייחודי שלךאובייקטיבית, אופטימית ומאמינה במודל עבודה שעוקף את נקודות התורפה (למי אין) ומשתמש בעיקר בנקודות החוזקעבודה שחוסכת זמן וכסף רב לארגון.

תהליך הלווי העסקי שלי מתבצע במקביל לרצף המשימותחלק ממיומנות הליווי שלי הן קליטה מהירה אותך ואת אופן הניהול שלך והיכולת שלי לחדד עבורך את הפעולות הניהוליות הנכונות לך

ליווי עסקי מאפשר לך לנהל את המשימות נכון וממוקד יותרלאזן בין הכוחות השוניםלהבחין בין עיקר ותפל ולהצעיד את החברה להצלחה עסקית, בלי לשכוח ליהנות מהאתגר ומהדרך.

 

ליווי עסקי למנהלים

 

מה נותן לך ליווי עסקי?

ליווי עסקי מאפשר לך לראות את העסק מזווית אחרתהייחוד שלי כמלווה עסקית נמצא בשילוב בין ניסיוני ליכולות האישיות שליאני יודעת לאבחן ולהבין את הארגון שלך ,לאתר את החוזקות ולשמר אותןלאתר בעיות ולזהות את הפתרוןניסיוני הרב והכלים שפיתחתי לאורך השנים מאפשרים לי לזהות תמונת מצב של העסק בזמן אמת וליצור מסמך המלצות עבודה ל“מחר בבוקר”.

כמלווה עסקית למנהלים אשתמש ביכולת שלי לאבחן ולהבין את הסגנון הניהולי שלךאת אופיו של הארגון ולזהות את נקודות התורפה של העסקהיכולת של תהפוך לכלי ניהולי אדיר עבורךכמלווה עסקית למנהלים, ההמלצות שלי תמיד ממוקדות עסקית ולוקחות אותך כמנהל אל השורה התחתונה – הרווח וההצלחה של העסק.

אני מביאה איתי לתהליך ידעניסיון רב שנים ויכולת ארגונית, אני מספקת לך כמנהל ארגז כלים ניהוליים שהופך להיות חלק מנכסיךהליווי העסקי שלי מורכב ממטרות על,משימות ממוקדות ופעולות מעשיות בתחומי הניהול הפיננסי, הגביה והתנהלות השוטפת,  כאשר בראש סדרי העדיפויות תמיד נמצא הגורם האנושי.

נקבע יחד את תהליך הליווי הרצוי לך, כמנהל, ולחברה שאתה עומד בראשה, נסמן מטרות ויעדים ונעבוד יחד בשילוב כוחות וידע להשגתםתהליך העבודה המשותף נקבע תוך כדי תנועהמשתפר והופך מדויק ונכון לך.

 

אם אתה מנהל בכיר בארגוןבעל חברה או עסק שמכיר בחשיבות ההתנהלות הארגונית וביכולת שלך להשפיע על התוצאות באמצעות ניהול נכון ומדויקליווי עסקים הוא בחירה נכונה עבורךיחד נוכל להצעיד את הארגון שלך להצלחה.